Nabídka obcím - zajištění přepravní služby Senior taxi

Naše společnost nabízí obcím možnost zajištění přepravní služby pro seniory – Senior taxi po celé ČR. Jedná se o službu mající za účel usnadnit život starším osobám, zejména při potřebě dopravit se k lékaři, do nemocnice atd. Tato služba se postupně stává nedílnou součástí sociální politiky obcí a je velice kladně a s povděkem přijímána seniory. Jako příklad lze uvést např. město Bohumín, kde tuto službu poskytujeme již řadu let k naprosté spokojenosti seniorů i města.

Služba funguje následujícím způsobem:

 1. Město určí adresy míst, na které se bude vztahovat tato přeprava (obvykle jsou to ordinace lékařů, nemocnice, zdravotní + rehabilitační střediska, bazény, knihovny, hřbitovy, někde i pošty a úřady. Senior se smí přepravit z/na některou z uvedených adres.
 2. Senioři si přepravu objednávají minimálně 24hod předem.
 3. Skupinou oprávněnou používat tuto službu, jsou obvykle osoby starší 70ti let mající bydliště v dané obci. Handicapovaný senior má právo mít sebou doprovod, který neplatí nic.
 4. Přepravovaný senior platí ve vozidle pouze částku za přistavení cca 20,-Kč. Cenu za ujeté km proplácí město.
 5. Některá města si stanoví měsíční finanční limit.
 6. Některé obce omezí počet možných jízd na osobu a měsíc.
 7. Jako kontrola proti zneužití slouží náš objednávkový systém (aplikace), který on-line 24hodin denně zobrazuje podrobnosti jednotlivých jízd (datum, čas, odkud/kam, jméno seniora, tel. č. seniora, počet ujetých km, cenu jízdy atd.) Pověřený úředník města má umožněn nepřetržitý přístup do systému prostřednictvím internetu kde může všechny jízdy a jejich parametry kontrolovat. Všechna naše vozidla disponují GPS zařízením, které monitoruje pohyb vozidel v reálném čase, a lze tedy kdykoliv dohledat každou jednotlivou jízdu.
 8. Se službou Senior taxi máme již letitou zkušenost. Jsme jedním z nejdéle provozujících firem službu Senior taxi v ČR. Díky sofistikovanému systému také nejefektivněji z pohledu využití finančních prostředků.

Jakožto specialista na službu Senior taxi máme zájem tuto službu provozovat v obci, kde o jejím zřízení uvažují. Nabízíme:

 • Služby erudované firmy v oboru s dlouholetou praxí.
 • Moderní logistické zázemí umožňující hladký start i následné fungování služby Senior taxi.
 • Zcela transparentní, zároveň však časově a procesně nenáročnou nepřetržitou kontrolu, zamezující jakýmkoliv pochybnostem stran účelnosti a efektivnosti vynaložených prostředků.
 • Provoz novými ekologickými vozidly (LPG), šetřícími ovzduší obce. Vozidla jsou při zahájení služby pořizována vždy nová a jejich obměna je co čtyři roky.
 • Jakožto plátci DPH úsporu ve výši 21%.
 • Nulovou vstupní investici ze strany obce.

Pro lepší představu nabízíme vážným zájemcům prezentaci systému nebo návštěvu našeho centrálního dispečinku, kde lze vidět fungování celého systému v praxi. Jak Vám potvrdí zástupci měst Bohumína i Karviné, jejich návštěva našeho pracoviště s názornou ukázkou praktického provozu, byla pro ně neocenitelná, při následné formulaci požadavků na tuto službu.

Jsme v oboru etablovaná firma poskytující tuto službu již delší dobu a to na nejvyšší možné úrovni. Dovolíme si odkázat na reference obcí, pro které tuto službu již poskytujeme.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na roger@komfortlogistik.cz, kde jsme připraveni zodpovědět veškeré dotazy, popřípadě vypracovat konkrétní nabídku.


On-line objednávka

Online objednávky nejsou aktuálně vyřizovány, pro objednání využijte prosím náš telefonický dispečink. Děkujeme za pochopení. 

přidat adresu PŘES
. .
:


souhlasím s obchodníma podmínkama

Dovolujeme si Vás upozornit, že v rámci zkvalitnění našich služeb mohou být Vámi uvedená data dále zpracovávána dle § 11, odstavce (1) a (2) zákona o ochraně osobních údajů.

On-line kalkulace