Spolupráce

Nabídka spolupráce koncesionáři taxi

Našim novým partnerům nabízíme:

 • nízké vstupní náklady
 • služby dispečinku
 • zajištění bezplatné zákaznické linky
 • možnost pronájmu vozidla - není zahrnuto v ceně (obměna vozidla co 48 měsíců)
 • využívání parkovacích míst společnosti Komfort Logistik
 • zajištění smluvních zakázek
 • propagační materiál
 • a to vše za cenu 7500,-Kč měsíčně +DPH

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, jsme připraveni na osobní setkání, kde bychom veškeré obchodní představy upřesnili a dohodli.

Věříme, že nám vzájemná spolupráce dá možnost získat Vaší důvěru a z toho plynoucí úspěšnou dlouholetou spolupráci.

Nabídka obchodním partnerům

Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám tímto oslovit Vaší společnost, s nabídkou přepravy osob pro Vaše zákazníky,
obchodní partnery a zaměstnance.

Naše firma v oboru zprostředkování přepravy osob (taxi a osobní nepravidelné dopravy) podniká na naprosto nových základech, pod jednotným vedením, s novými technologiemi, s novým myšlením i přístupem. Našim cílem je podnikání směřovat k spokojenosti, spolehlivosti, pohodlí a bezpečnosti naších klientů a tímto si zároveň vybudovat renomé dopravní společnosti, která se těší důvěře zákazníků.

V současnosti jsme největším regionálním poskytovatelem osobní přepravy a to jak individuální, tak skupinové. . Desítky vozidel jsou nepřetržitě k dispozici ve všech významnějších městech regionu. Naše flotily jsou jednotné barvy a designu, všechny vybavené klimatizací, satelitním GPRS on-line navigačně-monitorovacím zařízením a maximální možnou bezpečnostní výbavou. Vozový park v jednotlivých městech je stejné třídy kdy stáří vozidel nesmí přesahovat 5 let.

Naší chloubou je centrální nonstop dispečink, vybaven nejmodernější technologií sloužící k on-line monitorování, evidenci, komunikaci a kontrole vozidel. Unikátní je vlastní software ušitý na míru danému oboru, který snese srovnání s kritérii v celoevropském měřítku. Flexibilita systému umožňuje neustálý vývoj a zdokonalování, dle potřeb klientů a požadavků moderní doby. Tato technologie nám umožňuje nepřetržitou kontrolu vozidel a personálu, urychluje dostupnost vozů k zákazníkům, v případě jakékoliv nutnosti poskytne informace o poloze a stavu vozidla pro bezpečnostní a záchranné složky. Samozřejmostí je i možnost reklamace námi poskytované služby a to díky ukládání detailních informací o provozu v paměti počítače. Klient, v případě reklamace, má možnost získat podrobné informace o průběhu jakékoliv zakázky.

Partnerům nabízíme možnost měsíční fakturace zakázek s odpočtem DPH a pro zákazníky platbu kreditními kartami přímo ve vozidle, managementu partnerských společností VIP karty Komfort Logistik.

Naše zkušenosti s tuzemskou i zahraniční klientelou, pravidelné školení personálu, investice do technologického zařízení, pravidelně obměňovaný a nepřetržitě udržovaný vozový park nám umožnily, být dlouholetými partnery jak mnoha českých společností, tak i zahraničních firem působících na území ČR.

Dovolujeme si odkázat na reference našich dlouholetých obchodních partnerů. Naši řidiči mají dlouholetou praxi s obsluhou imobilních zákazníků, stejně jako ovládají veškeré úkony při asistenci u odbavování pasažérů na letištích (ticketink, cargo atd.). Vzhledem k vybavení, garantovaným standardům a velikosti naší firmy jsme pravidelně oslovovaná při regionálních akcích většího rozsahu.

V případě zájmu o spolupráci jsme připraveni nabídnout Vaší společnosti:

 • přepravu vozidly stejné třídy, jednotné barvy a nadstandardního vybavení
 • označení vozidel pořadovými čísly pro snadnou identifikaci
 • výhodné cenové podmínky
 • možnost platby kreditními kartami ve vozidle
 • pro firmy možnost fakturace s odpočtem DPH
 • nonstop přistavení vozidel v kterémkoliv místě určení
 • VIP vybavené vozidla pro zvlášť významné zákazníky
 • vícemístná vozidla
 • nonstop dispečink přijímající telefonické a internetové objednávky
 • uplatnění VIP programu společnosti Komfort Logistik pro management Vaší společnosti a Vaše významné zákazníky
 • reprezentativní, proškolený personál mluvící cizími jazyky, určený pro obsluhu vozidel.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, jsme připraveni na osobní setkání, kde bychom veškeré obchodní představy upřesnili a dohodli.

Věříme, že jsme Vám schopni nabídnout službu dostatečně kvalitní a spolehlivou, aby vedla ke spokojenosti jak Vašich klientů, tak i spokojenosti Vás co by našich obchodních partnerů.

Věříme, že nám vzájemná spolupráce dá možnost získat Vaší důvěru a z toho plynoucí úspěšnou dlouholetou spolupráci.


On-line objednávka

Online objednávky nejsou aktuálně vyřizovány, pro objednání využijte prosím náš telefonický dispečink. Děkujeme za pochopení. 

přidat adresu PŘES
. .
:


souhlasím s obchodníma podmínkama

Dovolujeme si Vás upozornit, že v rámci zkvalitnění našich služeb mohou být Vámi uvedená data dále zpracovávána dle § 11, odstavce (1) a (2) zákona o ochraně osobních údajů.

On-line kalkulace